Демонтажні роботи

Промисловий демонтаж – це часткове або повне руйнування будівель, споруд, конструкцій виробничого призначення. Необхідність такого виду робіт виникає у зв’язку з чималим  псуванням будівель. А також потребою в удосконаленні або аварійному стані  заводів, фабрик, складських приміщень, димарів, хімічних комбінатів, котельних та іншого.

На сьогоднішній день безліч промислових об’єктів, побудованих ще за часів СРСР знаходяться в жалюгідному стані, та вимагають реконструкції, а її слід починати з професійно прорахованого знесення старих будівель. Для кожного об’єкта потрібен індивідуальний підхід. Існує безліч нюансів, які відрізняють промисловий демонтаж від знесення житлових будинків. Наприклад, при замовленні послуги демонтажу хімічного об’єкта потрібно обов’язково звернути належну увагу на повну безпеку для навколишнього середовища. Найчастіше, до такого виду робіт підключають фахівців з екології та співробітників природоохоронних компаній. Висока кваліфікація співробітників нашої компанії дозволяє приймати замовлення на роботи будь-якої складності з гарантією якості і безпеки.

Промисловий демонтаж складається з декількох основних етапів:

– Першим етапом роботи є ретельне планування і проектування знесення, підготовка всієї необхідної документації і дозволів.

– Наступний етап – обгороджування території будівельного майданчика і відключення інженерних комунікацій, таких як вода, газ, світло.

– Основним етапом є механізований (з використанням гидромолота, гідроножиців, демонтажного екскаватора та інш.) або ручний розбір верхніх поверхів будівель і конструкцій. Після чого настає черга нижніх поверхів.

– Потім виконується  демонтаж фундаменту, трубопроводу.

– Заключна   фаза   включає   в   себе   сортування   завалів, вивезення   і   утилізацію   будівельного   сміття.

У нас є власний парк сучасної спецтехніки відомих світових виробників для здійснення кожного з цих етапів. Виконаємо будь-які демонтажні роботи :

 • промисловий демонтаж
 • демонтаж будівель і споруд
 • демонтаж фундаментів
 • руйнування скельних порід
 • переробка і утилізація залізобетону
 • завантаження та вивезення будівельного сміття

Головним завданням демонтажних робіт є видалення непридатних до використання будівель, споруд або аварійних об’єктів. В умовах щільної забудови міст необхідна обережність, точність і злагодженість в діях всього персоналу, щоб не пошкодити навколишні будівлі та комунікації. Іноді при демонтажі необхідно задіяти кілька видів спецтехніки поєднуючи механізоване знесення з ручним.  Маючи багаторічний стаж роботи,  професіонали нашої компанії зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

Також ми надаємо повний спектр будівельно-монтажних робіт, таких як:

 • Демонтажні роботи
 • Розкривні роботи
 • Бетонні роботи
 • Земляні роботи
 • Будівельно-монтажні роботи в промисловості
 • Будівельно-монтажні роботи в аграрії

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.