Послуги

Компанія «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС» надає велику кількість різних будівельно-монтажних послуг, однією з них є розкривні роботи. Цей вид робіт передбачає виїмку (тобто видалення, переміщення) верхнього шару гірської породи, яка може містити будь-які корисні копалини. У свою чергу, розкривні породи, що не містять в собі ніяких корисних копалин, називаються порожніми і їх видаляють у внутрішні або зовнішні відвали. Втім, якщо розкривні породи містять в собі наявність матеріалів, які можуть бути корисні, то вони проходять фазу відсіювання, потім сортування і дроблення для подальшого використання у вигляді будівельної мінеральної сировини. Це можуть бути вапняк, пісок, глина, крейда та інші.

Розкривні роботи виконуються з використанням різноманітної техніки. Найчастіше використовують скрепер, бульдозер, екскаватор, гідромеханічну установку. Також використовують екскаватори та автосамоскиди з великою вантажопідйомність. При роботі з м’якими породами застосовують скрепери. Ще для розкривних робіт популярно застосування одноківшевого дизеля і використання електричного екскаватора. Гідромеханічною установкою можна виконувати розкривні роботи з пухкими гірськими породами. Її застосування стає можливим лише тоді, коли поблизу знаходиться водойма, з якої під високим тиском направляється потік води, що розмиває розкривні породи.

Наша компанія має власний парк всієї необхідної спеціалізованої техніки. Важливою складовою розкривних робіт є наявність досвідчених робітників, які знають всі тонкощі і нюанси проведення даного виду робіт. Адже, навіть найсучаснішою технікою керують людські руки.

Також наша компанія надає наступні види послуг:

  • Демонтажні роботи
  • Розкривні роботи
  • Бетонні роботи
  • Земляні роботи
  • Будівельно-монтажні роботи в промисловості
  • Будівельно-монтажні роботи в аграрії

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.