Демонтажні роботи

Однією з важливих складових будь-яких будівельно-монтажних робіт є завантаження та вивезення будівельного сміття. На будівельних майданчиках часто може виконуватися повний цикл будівельних робіт починаючи від демонтажу старих споруд і конструкцій до зведення нових. Відповідно, при цьому утворюється велика кількість будівельного сміття, від якого необхідно позбуватися в міру проведення наступного етапу робіт.

Навантаження та вивіз будівельного сміття – це та послуга, без якої зараз не можуть обійтися багато підприємств, так як будівельна галузь останнім часом розвивається дуже стрімко і з кожним роком все більше зводиться новобудов, будується промислових будівель і житлових комплексів.

У зв’язку з цим, кількість сміття з кожним днем ​​зростає і його вивезення вже розглядається як обов’язкова складова виробництва будівельних робіт.

Для завантаження та вивезення будівельного сміття  використовують різноманітний спеціалізований вантажний транспорт. Це мінімізує ручну працю. На сьогодні широко використовують навантажувачі, сучасні самоскиди, екскаватори та різні контейнери. Залежно від обсягу і габаритів фахівець нашої компанії підбере відповідний вид транспорту, що дозволить найбільш ефективно оптимізувати рівень фінансових витрат на завантаження та вивезення будівельного сміття. Існує кілька способів вивезення будівельного сміття:

 • За допомогою вантажних машин,
 • За допомогою спеціальних контейнерів.

Ми маємо власний парк вантажної спеціалізованої техніки та укомплектований штат персоналу, який пройшов стажування у провідних світових компаніях. Легкі та маневрові самоскиди стануть у нагоді, якщо Вам потрібно організувати завантаження і вивіз будівельного сміття чи ґрунту на обмеженому будівельному майданчику, який знаходиться в межах міста та має складний під’їзний шлях. Важкими автосамоскидами з різним об’ємом кузова і вантажопідйомністю можна скористатися при необхідності завантаження та вивезення будівельного сміття в найкоротші терміни.

Основними шляхами утилізації будівельного сміття є:

 • Розміщення його на спеціально облаштованому полігоні;
 • Часткова переробка сміття на заводі;
 • При строгому дотриманні спеціальної технології, можливо поховання будівельного сміття.

Будівельне сміття дуже важке та різнокаліберне і щоб вивезти будівельне сміття самостійно вам будуть потрібні спеціальні документи, техніка, автомашини, а також, зрозуміло, час, гроші і робочі, які будуть цим займатися. Ми ж в свою чергу все це можемо надати (підготовлених до такого виду робіт фахівців, сучасну техніку і обладнання для максимально ефективного збору, навантаження і вивозу будівельного сміття).

Отже підведемо підсумок: з послугами нашої компанії все буде набагато ефективніше і простіше.

Також ми виконуємо наступні роботи:

 • промисловий демонтаж
 • демонтаж будівель і споруд
 • демонтаж фундаментів
 • руйнування скельних порід
 • переробка і утилізація залізобетону
 • завантаження та вивезення будівельного сміття

Головним завданням демонтажних робіт є видалення непридатних до використання будівель, споруд або аварійних об’єктів. В умовах щільної забудови міст необхідна обережність, точність і злагодженість в діях всього персоналу, щоб не пошкодити навколишні будівлі та комунікації. Іноді при демонтажі необхідно задіяти кілька видів спецтехніки поєднуючи механізоване знесення з ручним.  Маючи багаторічний стаж роботи,  професіонали нашої компанії зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

Також ми надаємо повний спектр будівельно-монтажних робіт, таких як:

 • Демонтажні роботи
 • Розкривні роботи
 • Бетонні роботи
 • Земляні роботи
 • Будівельно-монтажні роботи в промисловості
 • Будівельно-монтажні роботи в аграрії

Наша компанія в чітко задекларований термін виконає повний або частковий демонтаж всіляких будівель і споруд. Різних металоконструкцій, промислових споруд, ангарів, складських приміщень, незаконних споруд, заводів, багатоповерхових будинків, знесення бетонних конструкцій, фундаментів тощо. Також безпечно і з дбайливим ставленням до навколишнього середовища виконаємо висотний демонтаж, розчищення і планування ділянок.

Співпрацюючи з ТОВ «КОМПАНІЯ «ІНТЕРСТРОЙ-СЕРВІС»» Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід і виконання замовлення в заздалегідь встановлений термін.

Ми готові до співпраці в будь-якому куточку України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши наш офіс.